Tu ramka tekstowa.
Strona nadal w wersji beta.
   Kotły gazowe, są dziś jednym z bardziej ekonomicznych i wygodnych w eksploatacji rozwiązań zasilania w ciepło o wysokiej energii. Jednak nie jest to jedyne możliwe rozwiązanie wygenerowania energii cieplnej w naszym domu.
   Mamy dziś do dyspozycji wiele różnych rozwiązań zarówno prostych, jak i złożonych. Możemy zastosować połączenie kolektorów słonecznych ze sprawdzonymi już kotłami na ekogroszek, czy brykiet.
   To od Państwa zasobności oraz wymagań zależy, jakie rozwiązanie będzie dla Państwa najbardziej właściwe. Dla właściwego zbilansowania energii potrzebnej nam do odpowiedniego ogrzania domu
potrzebna jest nam wiedza z zakresu termoizolacji, wentylacji oraz budownictwa.


   Na logo naszej firmy, widnieje napis "Power is for everyone". Tak, energia jest dla wszystkich, trzeba ją jednak odpowiednio ukształtować dla własnych celów. Nasza firma, zajmuje się budową wszelkich instalacji wodnych, elektrycznych, gazowych, kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania.
   Dawniej cywilizacja, miała do dyspozycji bardzo niewiele dostępnych źródeł energii. Dziś sytuacja jest zupełnie inna. Jesteśmy świadomi, iż za komfort życia, odpowiadają odpowiednio zbilansowane źródła energii, które pozwalają bardzo mocno obniżyć koszty, przy utrzymaniu dotychczasowgo stylu życia. Nie potrzebujemy już wielu ton paliw stałych i ciągłego doglądania poziomu paliwa gdyż do dyspozycji, mamy słońce, gaz ziemny, oraz energię elektryczną.
   Unia Europejska a w tym także nasz kraj, pragnie w znaczny sposób obniżyć emisję szkodliwych substancji do atmosfery. To właśnie ekologiczne rozwiązania, jakimi są kotły kondensacyjne oraz fotowoltaika czy kolektory słoneczne, w doskonały sposób ograniczają produkcję zanieczyszczeń. Dzięki tej ekologicznej tendencji, mamy możliwość zmodernizować swoje dotychczasowe brudne kotłownie w nowoczesne i czyste systemy produkcji energii cieplnej. Motywacją do dokonania modernizacji własnej kotłowni, może być także fakt, iż część poniesionych kosztów modernizacji, zostają zwrócone w formie gminnych dotacji.


(Tu będzie opis Pomoc)