Oferta instalatorstwa:


Witam. Nasza firma, zajmuje się realizacją zleceń dotyczących wykonania wszelkich instalacji budowlanych takich jak elektryczne (trój i jedno fazowe, fotowoltaiczne), instalacje wodne, sanitarne, (także z zastosowaniem pomp ścieków typu *SFA), centralnego ogrzewania (kotłownie z zasobnikami wody, kolektorami słonecznymi, pompami ciepła) wraz z ogrzewaniem podłogowym oraz instalacje gazowe i fotowoltaiczne czy rekuperacyjne. Usługi instalatorskie, świadczymy zarówno dla firm (np. sieć handlowa Żabka) oraz dla osób prywatnych.

Jednak nasza firma, nie skupia się wyłącznie na instalatorstwie wewnątrz budynków.

Wykonujemy także instalacje przyłączeniowe od węzłów, aż do miejsc wskazanych na projekcie na Państwa działce zarówno wodne, kanalizacyjne jak i elektryczne.

Firma nasza, posiada wszelkie niezbędne uprawnienia energetyczne SEP co umożliwia dokonywanie certyfikowanych odbiorów powykonawczych.

*) pompa SFA - urządzenie do wymuszonego transportu ścieków kanalizacyjnych z powodu braku możliwości technicznych dla grawitacyjnej eliminacji nieczystości.

Instalacje wodne (hydraulika) wewnętrzne
Dla potrzeb naszych klientów, wykonujemy wiele różnych punktów wodnych, takich jak punkt przyłączenia pralki, czy montaż mieszacza wody dla prysznica i deszczownicy. Jeśli s± Państwo zainteresowani wykonaniem tego rodzaju usługi, prosimy zapoznać się z naszymi realizacjami.

   - więcej na temat tej oferty tutaj

Instalacje elektryczne wewnętrzne
Oczywistą sprawą jest, iż bez instalacji elektrycznej w domu, mieszkaniu czy garażu, nie ma możliwości, korzystania z oświetlenia, czy innych urządzeń zasilanych energią elektryczną. Od lat, wykonujemy instalacje zgodnie z przepisami SEP a całość instalacji, diagnozujemy miernikiem MPI-520 pod względem jakości izolacji oraz sprawności bezpieczników.

   - więcej na temat tej oferty tutaj

Instalacje sanitarne (kanalizacja) wewnętrzne
Instalacje sanitarne w naszym domu, to podstawa. Nikt z nas nie chce, by odprowadzenie ścieków, było uciążliwe. Nasza firma, posiada doświadczenie zarówno w odpowiednim prowadzeniu instalacji jak i jej wyciszeniu. Zadbamy o to, by instalacja, wykonana była zgodnie ze sztuką i zapewniała cichą pracę oraz stałą drożność.

   - więcej na temat tej oferty tutaj

Instalacje centralnego ogrzewania (CO)
Ciepło w naszych warunkach klimatycznych, jest istotnym czynnikiem komfortu życia. Nasza firma, zajmuje się instalacjami CO bazując na systemach wielowarstwowych VPremium firmy Vesbo oraz rurach PEX i WAVIN www.vesbopoland.pl .

   - więcej na temat tej oferty tutaj

Instalacje gazowe
Wykonywane przez nas instalacje gazowe, są nowoczesne, wykonane z rur miedzianych "twardych" oraz stalowych "czarnych - bezszwowych", których zadaniem, jest zasilenie kotłów, piecyków gazowych, czy płyt.

   - więcej na temat tej oferty tutaj

Instalacje sanitarne (kanalizacja) zewnętrzne
Wykonujemy przyłącza kanalizacyjne w oparciu o elementy firmy Kaczmarek, która produkuje kiniety, studnie oraz pełen asortyment rur oraz kolan. Wykonujemy instalacje zarówno przyłączeniowe od węzła jak i te, prowadzące do budynku.

   - więcej na temat tej oferty tutaj

Fotowoltaika
Podobnie jak kolektory, fotowoltaika jest doskonałym sposobem ogrzewania wody dla zasobników i buforów. Zalety systemu, to własna energia elektryczna oraz ciepła woda produkowana dzięki grzałkom elektrycznym.

   - więcej na temat tej oferty tutaj

Kolektory słoneczne
Jest to doskonały sposób na osiągnięcie ogromnych oszczędności przy produkcji ciepła dla CWU (ciepłej wody użytkowej) i CO.

   - więcej na temat tej oferty tutaj

Rekuperacja
Wykonujemy rekuperację, czyli wentylację, wymuszoną i filtrowaną z odzyskiem ciepła ze zużytego i wydalanego powietrza.

   - więcej na temat tej oferty tutaj

Instalacje wodne (hydraulika) zewnętrzne
Wykonujemy przyłącza wodne do budynków zgodnie z projektem dostarczonym przez inwestora i zatwierdzonym przez wydział architekturty oraz wodociągi.

Szczegółowe informacje na temat każdej z przedstawionych ofert, znajdziecie Państwo w firmie POWER DATA z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju i na stronie internetowej, klikając na odpowiedni link http://powerdata.pl


Copyright Power Data ® 1995 - 2005 firma@powerdata.pl