Kilka słów o Nas:Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 1995 roku (to już 24 lata!). Początkowo zajmowaliśmy się handlem ogólnym sprzętu komputerowego oraz kas fiskalnych. Jednak po kilku latach doświadczeń ukierunkowaliśmy się wyłącznie w dziedzinie serwisu sprzętu komputerowego. Po pewnym czasie, nastąpił wzrost koniunktury na budowę szkieletowych sieci LAN z dostępem do internetu szerokopasmowego. W ten sposób, staliśmy się firmą dostarczającą internet (ISP). Nasycenie rynku spowodowało, iż nasza firma, zaczęła zmieniać swój profil. Do swojej oferty, wprowadziliśmy serwis laptopów oraz komputerów stacjonarnych prowadząc go aż do końca 2011 roku. Duża konkurencja spowodowała, iz nie mieliśmy perspektyw by nadal prowadzić ten właśnie biznes. W tym właśnie roku, sprzedaliśmy (będące naszą własnością) sieci internetowe oraz serwis i przekształciliśmy się w firmę produkującą produkty z zrekonstruowanego piaskowca (Cast Stone - nasze prace, można zobaczyć na stronie www.powerdata.pl). Był to jednak tylko krótki epizod naszej historii, gdyż spółka, którą pragnęliśmy utworzyć, nie została powołana do życia pomimo, iż posiadaliśmy już wiele realizacji jako podmiot Small Business. Dziś staliśmy się firmą, która posiada certyfikaty i uprawnienia SEP, pozwalające wykonywać wszelkie instalacje oraz prace, które wymagają nie tylko dośwadczenia, ale także odpowiednich uprawnień. Nasze wieloletnie doświadczenie (zdobyte w Polsce ale także za granicą kraju), pozwala nam wykonywać instalacje nawet dla firm i instytucji takich sieci jak Żabka czy firm, takich jak Schwank Polska. Jak dotąd, wykonaliśmy dla tej sieci kilkadziesiąt obiektów w systemie "Galaxy". Dziś, posiadając te doświadczenia wiemy, jak prowadzić profesjonalnie działalność instalatorską świadcząc swe usługi z jakością Q1.

Obecnie nasza firma zapewnia wykonaie następujących instalacji:
- przyłącze wodno-kanalizacyjne
- przyłącze gazowe
- instalacje kotłów kondensacyjnych
- instalacje systemów fotowoltaicznych
- instalacje elektryczne
- instalacje ogrzewania podczerwonego
- montaż i przebudowę wszelkich instalacji w firmach oraz domach prywatnych.

Zapewniamy, iż w swej pracy, dokładamy wszelkich starań, by nasi pertnerzy jak i klienci detaliczni, byli usatysfakcjonowani.

Celem naszej firmy jest rozwijanie się w dziedzinie instalatorstwa oraz doskonałe wykonanie powierzonych nam prac ku zadowoleniu klientów. Dzięki wytrwałości i uporowi które cechują naszą firmę, stajemy się prężną firmą na rynku, która każdego roku uczestniczy w szkoleniach branżowych, powiększając tym samym swe doświadczenie oraz ofertę o nowe technologie. Doświadczenie i profesjonalizm powodują, iż stajemy się solidnym i pewnym partnerem dla swoich klientów.


Serdecznie zapraszamy do współpracy - zespół Power Data


Copyright Power Data ® 1995 - 2005 firma@powerdata.pl